دیوار اردبیل

به گزارش shomareh1.com شماره یک ، در دیوار اردبیل می توانید به انبوهی از آگهی ها دسترسی داشته باشید.

البته در این مطلب منظور از دیوار اردبیل یک برنامه ی دیگری به نام استادورک هست که در اردبیل مورد استفاده عموم قرار گرفته. آدرس این سایت اردبیلی ها خیلی هم جالب و کوتاه هست / لینک استاد ورک www.ostad.work می باشد.

برای دسترسی به استخدامی های اردبیل می توانید از این برنامه هم استفاده کنید.

همچنین درج آگهی 100% رایگان و نردبان رایگان در بخش های مختلف استادورک یکی از مزیت های آن هست.

قسمت های مختلفی از نیاز ها را در پایین مورد تحلیل و بررسی قرار می دهیم.

دیوار خودرو اردبیل

خرید و فروش خودرو در دیوار اردبیل، بخصوص ماشین های که در بورس هستند شدت گرفته و در بین آگهی ها می توانیم این را مشاهده کنیم. فروش خودرو پژو 207 رکورد دار بازدیدکننده ها بوده است .

خیلی از فروشنده ها توجهی به نوسانات قیمت ندارند و به دلایل مختلفی که قصد فروش دارند ، با قیمت پایین آگهی را درج می کنند. اما بررسی ها نشان میده که وقتی آگهی 1ماه پیش منتشر شده و هنوز فعال هست، پس هنوز فروخته نشده و این یعنی رکود در بازار خودرو.

در اردبیل جای برای تجمع فروشنده های خودرو ( مثل چیتکر در تهران ) وجود ندارد، البته قبلا در خیابان جام جم اردبیل نرسیده به صداو سیما مکانی در نظر گرفتند ولی بعد از چند ماه بسته شد.

دیوار اردبیل آپارتمان

میرسیم به فروش آپارتمان و اجاره واحد آپارتمانی در اردبیل، چیزی که بیشتر اردبیلی ها دلِ خوشی از این آگهی ها ندارند. قیمت های بالا برای اجاره آپارتمان و یا فروش واحدهای آپارتمانی در بین بعضی از آگهی ها مشاهده می شود. در بخش دیوار اپارتمان استان اردبیل دنبال چند واحد خدماتی برای اجاره کردن بودیم که متاسفانه رهن 100 میلیون و اجاره 2 میلیون به بالا بودند. تقریبا منصرف شدیم.

6

دیوار اردبیل املاک

دیوار املاک اردبیل  متشکل شده از آگهی های مشاورین املاک و شخصی که می توان به صورت تفکیک شده بررسی کرد. تفاوتی بین اگهی های که توسط املاک درج شده با آگهی که شخصی درج شده وجود ندارد و تنها برای این هست که طرف حساب را بشناسید. یعنی مطلع باشید که این ملک فروشی توسط مشاور املاک اردبیل در دیوار قرار گرفته و شما با صاحب ملک در ارتباط نیستید.

جهت عضویت در دیوار اردبیل بخش املاک به عنوان مشاوراملاک باید مراحلی را طی کنید و حساب کاربری را ارتقا بدید. ارتقای حساب کاربری در دیوار شامل هزینه می شود.

دیوار اردبیل، استان اردبیل

دیوار در استان اردبیل در شهرهای مهم نیز به صورت مجزا آگهی قرار میدهد. یعنی شما می توانید در دیوار پارس آباد دنبال آگهی بگردید ، یا فرقی ندارد در دیوار مشگین شهر و دیوار خلخال به صورت مجزا در بین آگهی ها اسکرول کنید و مشاهده کنید. البته شهرهای کوچکتر جزو لیست نیستند مثلا شما دیوار نیر را جداگانه ندارید و آگهی های شهرنیر در همان شهر اردبیل قابل رویت هست.

در استان اردبیل همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد برنامه ی دیگری به نام استادوُرک وجود دارد.

7

شما به عنوان آگهی دهنده و یا کسی که دنبال کالای فروش یا ملک فروشی و اجاره ی هست می توانید از استادوُرک هم استفاده کنید. اپلیکیشن استاد ورک از طریق وب سایت رسمی خودش و کافه بازار و مایکت قابل دانلود هست. اپلیکیشن استادورک از نظر امنیت در سطح 100% قرار گرفته است و در کافه بازار هم می توانید این مزیت را مشاهده کنید.

8

هوای اردبیل

کمی دور از ذهن بود ، اما هوای اردبیل به همراه اخبار اردبیل را میتوانید به شیوه ی خاص، از استادوُرک دنبال کنید. آب و هوای اردبیل در ایران خواهان و دوستداران زیادی دارد اما در فصل زمستان شرایط برای میهمانان سختر از چیزی می شود که انتظار دارند. امکانات جالبی برای فصل زمستان در تفرجگاه های اردبیل وجود ندارد و اگر وجود داشته باشد اتفاقات جالبی برای استان اردبیل رقم میزند.

9

دیوار اردبیل استخدام

آگهی استخدام در دیوار اردبیل بشدت زیاد هست و متقابلا متقاضی هم بشدت بالا هست ، تنها مشکلی که وجود دارد حقوق های عجیب و غریب هست. حقوق ها را در آگهی های دیوار اردبیل ( استخدام ) می توان به 3 دسته زیر تقسیم کرد:

  1. حقوق های پایین که زیر 3 میلیون تومان می باشد و بیشتر کارهای خانگی یا منشی گری هست
  2. حقوق های متوسط قانون کار که بیشتر شرکت ها و کارخانه ها این چنین آگهی قرار می دهند
  3. حقوق های عجیب و غریب بالای 20 میلیون تومان که وعده های اگر این کارو بکنید به این درآمد میرسی میدهند. بهتره اگر دنبال کار هستید به 2 مورد قبلی بیشتر توجه کنید چون در مورد سوم اما و اگر های زیادی وجود دارد و اکثر مواقع حقوق قطعی در کار نیست ، حتی به درآمد 1 میلیون تومان هم نمی رسید.

10

علاوه بر دیوار اردبیل، در برنامه استادورک در قسمت استخدام می توانید ،  به عنوان جویای کار حقوق مورد نظر را ثبت کنید. اگر کارفرما در آگهی حقوق پرداختی را تغییر داد شما توسط اپلیکیشن متوجه می شوید.

دیوار کامیون اردبیل

خب رسیدیم به شغل شریف کامیون داران ، کسانی که مرام و معرفت خاصی بین رفقا نشون میدن. در دیوار اردبیل کامیون داران آگهی های خودشون رو درج می کنند و در اکثر مواقع خودشون حوصله ی گوشی های لمسی را ندارن! بله ممکنه اقوامش آگهی را درج کرده باشد.

کامیون داران مردان سخت کوش جاده ها همیشه عاشق ماشین سنگین بودند و هستند. البته من بر اساس شناختی که از دوستان نزدیک کامیون دارا دارم عرض می کنم. خیلی انسان های شوخ و خوش اخلاق هستن به جز اونهای که بارشون از توان موتور کامیونشون بیشتره و فقط در سربالایی ها این افراد حوصله چندانی ندارن.

دیوار لوازم خانگی

اردبیلی های عزیز همیشه نزدیک نوروز که می شود به فکر تغییر و تحول و نوسازی می افتند. به طور مثال خانم ها به فکر دکوراسیون جدید خانه و آپارتمان خودشون فکر میکنند. و سریعا در بخش لوازم خانگی دیوار یا شیپور یا استادورک اقدام به فروش اجناس قدیمی می کنند. در نتیجه به دنبال فروش بعضی از لوازم خانگی مثل مبل و ساعت ایستاده و یا میزغذاخوری می افتند. بانوان اردبیلی برای تغییر و تحول برای سال جدید 1402 به فکر فروش پرده منزل هم هستند تا با حداکثر تغییرات به پیشواز نوروز بروند.

سایت دیوار اردبیل

به اپلیکیشن استادورک، شیپور اردبیل یا دیواراردبیل هم می توان گفت، چون شیپور و دیوار هر 2 یک چیز مشابه هستند( در عملکرد ).

در حال حاضر نسخه ی آزمایشی استادورک در کافه بازار و مایکت جهت دانلود قرار گرفته ( در زمان درج این متن ).

موسس و طراح و ایده پرداز استادورک آقای فرضی پور از شهر اردبیل هستند ( بخش خصوصی ).ایشان قبلا برنامه و وبسایت های مطرحی درسطح کشور داشته که آخرین مورد سایتی بوده که منبع درآمد هزاران وبمستر شده بود و در حال حاضر نیز هست.

درباره این مطلب نظر دهید !
قالب فروش فایل

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

قالب فروش فایل

محصولات زیرا حتما ببینید ...

0